Quantum Storage Systems AD86-3060BK Wire Shelving Add-On Kit, 60" W x 30" D x 86" H, 600 lbs Capacity, Carbon Steel, Epoxy Coated, Black, NSF
★★★★★ 4.4 140 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by iworld.co.ke
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Manufacturer Quantum
Item model number AD86-3060BK
Product Dimensions 30 x 60 x 86 inches; 113 Pounds
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
140 ratings | 57 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (113)
4 stars
5% (7)
3 stars
2% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
11% (15)